Stephen van Rooyen is benoemd tot Chief Executive Officer (CEO) van VodafoneZiggo, met ingang van 1 september 2024. Voorheen was hij CEO van Sky UK en Ierland, waar hij een diverse collectie verantwoordelijkheden had binnen de Sky Group. Van Rooyen brengt meer dan 20 jaar ervaring binnen de media- en telecomsector met zich mee.
Opleiding
Stephen van Rooyen volgde zijn universitaire studies aan Bond University, waar hij een diploma in Rechten en Commercie behaalde van 1991 tot 1994. Daarnaast voltooide hij een managementopleiding aan The Wharton School van 2006 tot 2009.
Carrière
Van Rooyen’s carrière begon in 1995 bij Andersen Consulting (nu Accenture), waar hij als consultant werkte. Sinds 2006 was hij werkzaam bij Sky, waar hij verschillende senior functies bekleedde, waaronder Chief Marketing & Digital Officer en uiteindelijk CEO van Sky UK en Ierland. Tijdens zijn tijd bij Sky was hij betrokken bij belangrijke productlanceringen en strategische initiatieven in meerdere Europese markten. Na zijn vertrek bij Sky in 2024, wordt hij de CEO van VodafoneZiggo, waar hij verantwoordelijk zal zijn voor het aansteken van innovatie en groei binnen het bedrijf.
Bekend van
Van Rooyen staat bekend om zijn rol in de uitbreiding van Sky’s diensten, waaronder de succesvolle lanceringen van Sky Mobile, Sky Q, en NOW TV. Hij heeft significante bijdragen geleverd aan de strategische groei van Sky in het Verenigd Koninkrijk en andere Europese markten, met een sterke focus op digitale transformatie en klantgerichtheid.
Nevenfuncties en -activiteiten
Geen nevenfuncties en -activiteiten bekend.
Privéleven
Geen privé gegevens bekend.
Andere bestuurders
Victor Muller
Victor Muller Victor Muller (geboren 13 september 1959) is een Nederlandse ondernemer en de CEO van Spyker N.V., een fabrikant van luxe sportwagens. Hij staat ook bekend als de oprichter van Spyker Cars, dat in 2000 werd opgericht. Voordat hij bij Spyker actief was, was hij betrokken bij diverse bedrijven, waaronder Saab Automobile. Opleiding Muller voltooide in 1984 zijn rechtenstudie
Hans Preusting
Hans Preusting Hans Preusting is sinds 2013 commissaris bij PharmaCell, een biotechnologiebedrijf dat zich richt op celtherapie en regeneratieve geneeskunde. Hij heeft een uitgebreide ervaring in de life sciences en biotech industrie, met een focus op productontwikkeling en bedrijfsvoering. Hans Preusting was voorheen Chief Business Officer bij uniQure N.V. en bekleedde diverse leidinggevende functies in de biotechnologie sector. Opleiding Hans